24 lut 2017

Black dress- przegląd sukienek.

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam kilka sukienek.
Jak to mówią kobieta zmienna jest i we mnie ta zmiana nastąpiła ,ponieważ wcześniej chodziłam głównie w spodniach no może czasem jakieś spódnice  ,ale nie było mowy o sukienkach w mojej szafie.Od kilku dobrych miesięcy mój gust się zmienił i polubiłam sukienki ,częściej je kupuje i zakładam. I dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kilka sukienek ze sklepu  Yoshop.com

20 lut 2017

DKNY Be Delicious Fresh Blossom

DKNY Be Delicious Fresh Blossom to lekkie i świeże perfumy damskie zawierające odrobinę słodyczy. Już sam flakon przywodzi na myśl sad pełen kwitnących jabłoni. I taki jest też zapach skrywający się w nim – pełen kwitnących kwiatów, które są zapowiedzią soczystych owoców. Poczuj na swej skórze promyki wiosennego słońca i delikatny powiew wiatru. Zaczerpnij energię na cały dzień. Delikatne nuty konwalii, róży i jaśminu dopełnia aromat owoców. To kompozycja stworzona dla kobiet, które kochają życie i energię.

16 lut 2017

Nowa współpraca

Witajcie

Dzisiaj co nieco, o sklepie internetowym Tosave. Jest to pierwsza przesyłka z tej strony. Na paczkę czekałam około 20 dni.
Niektóre z Was może już znają ten sklep.Znajdziecie w nim bardzo szeroki asortyment zaczynając od ubrań ,biżuterii ,torebek ,butów poprzez rożnego rodzaju gadżety do domu czy telefonu.

1 lut 2017

Nowości

Witajcie.
Dziś post o kolejnych nowościach ze sklepu Sammydress.