14 mar 2017

Rozświetlacz Silver Highlighter LOVELY

Rozświetlacz, który chcę Wam dziś pokazać bliżej, dostępny jest w dwóch tonacjach kolorystycznych. Nazwa tego o chłodnym odcieniu to Silver, zaś tego o ciepłym- Gold
Wyjątkowy roświetlacz do twarzy w kamieniu. Formuła skomponowana tak, by nadać maksimum blasku, bez śladu koloru. Nadaje świeżość cerze, usuwa zmęczenie i uwydatnia kości policzkowe. Formuła zawiera proteiny jedwabiu, które nawilżają skórę. Rozświetlacz do twarzy Lovely Silver Highlighter o chłodnym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma srebrny odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.


Cudny drobno zmielony rozświetlacz za niewielkie pieniądze. Chłodny odcień, ale spokojnie nada się do każdego typu urody.
Daje efekt bardzo naturalnego, delikatnego rozświetlenia. Istnieje możliwość uzyskania głębszego efektu przy zastosowaniu większej ilości rozświetlacza.
Ładnie się nakłada, drobinki są naprawdę drobne ,daje wspaniałą taflę na policzkach. Jest tani i bardzo wydajny. Trzyma się na twarzy cały dzień, bez zarzutu. Nigdy bym się nie spodziewała, że produkt za takie pieniądze może być tak rewelacyjny.
Jedynym minusem jak dla mnie jest plastikowe opakowanie, które nie wygląda na trwale.


Generalnie polecam, wszystko można nim rozświetlić zarówno łuk brwiowy, policzki czy nawet usta.Sprawdza się idealnie.


1 komentarz: