30 wrz 2015

KAILAS – ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy skórne.

Receptura produkcji kremu Kailas jest rezultatem wieloletniej pracy ekspertów ajurwedyjskich zajmujących się badaniem właściwości ziół rosnących w Himalajach . W oparciu o receptury zawarte w ajurwedzie , we współpracy z dermatologami stworzony został krem jakiego jeszcze nie było!
Wyjątkowa skuteczność i szerokie spektrum działania kremu Kailas wynika z tego iż do jego produkcji używa się wielu rzadkich esencji ziołowych pochodzących z dziewiczo czystych terenów Himalajów, jak również jest to zasługa prastarej ajurwedyjskiej metody łączenia esencji ziołowych w odpowiedniej kolejności i w specjalnych proporcjach, dzięki czemu uzyskuje się zwielokrotnienie ich mocy.

28 wrz 2015

Mango Peach Salsa.

Witajcie po dość długiej przerwie.Niestety stan zdrowia nie pozwalał mi na spędzanie czasu na blogowaniu,do tej pory nie jest jeszcze wszystko dobrze ale staram się nadrobić zaległości. 
Dzis zapraszam na post  dotyczący wosku YC Mango Peach Salsa

11 wrz 2015

Trystal Minerals Puder Mineralny

Vita Liberata to jedna z nowych marek, która pojawiła się na wyłączność w perfumeriach Sephora. Marka ta specjalizuje się w produktach samoopalających do twarzy i ciała.Miałam okazję wypróbować już samoopalacz do ciała tej firmy,a tym razem chcę Wam powiedziec kilka słów na temat pudru do twarzy.

7 wrz 2015

Naturalne konturówki do ust Felicea.O marce Felicea

Felicea to pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych.W ofercie marki znaleźć można: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki oraz pomadki ochronne. Każdy z produktów Felicea zawiera tylko naturalne składniki. To między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty. Każdy produkt dostępny jest w minimum 3 różnych odcieniach, co obecnie daje możliwość wyboru spośród ponad 30 różnych kosmetyków.


1 wrz 2015

Nowości Lucluc

Dzisiaj przegląd nowości ze sklepu LucLuc zapraszam do oglądania ,komentowania i klikania w linki.