26 maj 2015

Pink Sands YC

Dzisiaj po przychodzę do Was z woskiem Yankee Candle, tym razem Pink Sands.
O zapachu

To nie jest sen utalentowanego surrealisty, albo twórcze szaleństwo grafika odpowiedzialnego za obróbkę wakacyjnych zdjęć! Plaża usypana z różowych piasków naprawdę istnieje! Żeby tam się dostać wystarczy dobrze rozgrzać wosk Pink Sands. Kiedy kompozycja zacznie unosić się w powietrzu – poczujemy zapach bajkowych, egzotycznych, kolorowych kwiatów wychylających się łapczywie w kierunku słonecznych promieni. Wkrótce też dotrze do nas aromat słodkiej wanilii i orzeźwiających cytrusów rosnących w gajach usadowionych na skraju fantazyjnych, różowych wydm.


Wosk należy do tych z bardziej rześkiej linii zapachowej.Wyczuwalne są w tym zapachu  nuty kwiatowe i waniliowe delikatnie podbite cytrusową świeżością. Zapach należy do tych delikatnych, otulających, subtelnych, kobiecych aromatów.Jest lekki, świeży, słodki ale nieduszący, bardzo miły.Przywołuje letnie wspomnienia, plażę, słońce i gorący piasek.Myślę, że swoją delikatnością uwiedzie wiele osób.
Wosk znajdziecie na stronie Goodies.pl w cenie 7zł

3 komentarze:

  1. Uwielbiam woski YC,od lat kuszą mnie też świece jednak chyba jeszcze nie jestem gotowa żeby wydać tyle na świecę zapachową :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Akurat ten zapach nie przypadł mi do gustu... Był jakiś taki męczący ;)

    OdpowiedzUsuń