12 maj 2015

Musy do ciała- Solchim Laboratories Milano

Dziś chciałabym Wam przedstawić dwa kosmetyki marki Solchim Laboratories Milano SLM.
Produkty te będą świetnie nadawały się na sezon wyjazdów,letnio wakacyjny.Mowa o musach do ciała.

Oba produkty znajdują się opakowaniach typowych dla dezodorantów z wygodnym atomizerem,dzięki któremu łatwo wydobyć mus ze środka pojemniczka.Przed użyciem należy go wstrząsnąć, wycisnąć na dłoń i rozprowadzić na skórze kolistymi ruchami.

 Po wyciśnięciu produktu otrzymujemy postać pianki ,która podczas nakładania strzela.Oba musy bardzo fajnie nawilżają skórę i szybko się wchłaniają.


Mus do opalania z filtrem SPF 10 należy stosować przed ekspozycja na słońce,dla utrzymania ochrony nanosić ponownie zwłaszcza po spoceniu się,pływaniu lub wycieraniu w ręcznik.
Sklad:

Nawilżający mus do ciała zawiera ekstrakt z kwiatu lotosu.Błyskawicznie schnie i pozostawia skórę jedwabista ,gładką nawilżoną nie pozostawiając tłustej warstwy.
Skład:

Oba produkty zawierają nowoczesną technologię Emulsion Technology Crackle Effect ,która jest jest porównywalna do masażu mechanicznego. Mikro-eksplozje pochodzące z produktu podczas jego wciera, odświeżają skórę i umożliwiają aktywnym składnikom zawartym w produkcie szybciej przenikać do naskórka.


Szeroka gama produktów kosmetycznych dostępna w sieci HEBE

1 komentarz:

  1. Fajna forma kosmetyków
    Zwłaszcza jeśli chodzi o ren z filtrem,

    OdpowiedzUsuń