9 gru 2014

CeCe Salon Smooth&Shine odżywka bez spłukiwania

Witam po małej przerwie.
Dzisiaj zapraszam na recenzję produktu ,który otrzymałam w ramach współpracy z Fryzomania.plTwoim włosom zdecydowanie brakuje dyscypliny? Jeśli tak, to fantastyczna odżywka bez spłukiwania CeCe Salon Smooth&Shine Conditioner 300ml powstała specjalnie z myślą o Tobie.
Ogarnij swoje włosy
Sposób użycia:Wmasuj w wilgotne włosy. Nie spłukuj.

Ta rewelacyjna odżywka powstała specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów puszących się i trudnych do ułożenia. Innowacyjna formuła posiadająca w swoim składzie kompleks Keratrix szybko i skutecznie poprawi kondycję Twoich włosów. Odżywka zapobiegnie elektryzowaniu, puszeniu się Twoich włosów oraz ochroni je przed działaniem wilgoci. Dzięki tej odżywki Twoje włosy będą gładkie, miękkie i pełne blasku.


Odżywka umieszczona jest w plastikowej butelce z wygodnym do aplikacji zamknięciem.Konsystencja jest dość gęsta typowa dla odżywek czy masek do włosów.Wystarczy odrobina nałożona na włosy by sprawić że będą one łatwe w rozczesywaniu.Włosy są gładkie,miękkie i pełne blasku,nie elektryzują się i łatwo układają.Zapach utrzymuje sie na włosach bardzo długo i jest bardzo przyjemny.Odzywka mimo braku spłukiwania nie sprawia że włosy są obciążone.Możecie ją dostać na stronie hurtownii fryzjerskiej TU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz