1 lip 2014

All Bag

Chciałabym Wam pokazać rewelacyjne torebki na zakupy,na co dzień do luźniejszych stylizacji jakie możecie zakupić na stronie All Bag.
O firmie 
Producent - Importer - Dystrybutor, czyli kompleksowa obsługa w zakresie toreb reklamowych. AllBag zajmuje się produkcją toreb materiałowych i toreb ekskluzywnych w Polsce. Podstawowym celem firmy AllBag jest prowadzenie działalności w godny i odpowiedzialny sposób, poprzez wdrażanie i zastosowanie innowacyjnych technologii, które minimalizują ryzyko złego wpływu na środowisko i ekologię. Ich przekonania i przeświadczenia pracowników, są równoważne ze wszystkimi przepisami i regulacjami w zakresie ochrony środowiska, które są rozumiane jako etyka ekologiczna.

Firma ALLBAG powstała w 2009 roku. Do dnia dzisiejszego obsłużyliśmy już ponad 6000 projektów z nadrukiem i sprzedaliśmy ponad 15 mln toreb. Dzięki prężnemu rozwojowi z dnia na dzień byliśmy coraz bardziej zmotywowani do rozwoju firmy. 
Nasz asortyment poszerza się każdego miesiąca, obecnie posiadamy w ciągłej sprzedaży : 

TORBY PAPIEROWE 
- bez uchwytu ( klockowe i fałdowe ) 
- z uchwytem płaskim
- z uchwytem skręcanym
- z uchwytem sznurkowym

TORBY EKOLOGICZNE
- z bawełny
- z polipropylenu
- z juty

Dzięki wieloletnim doświadczeniu w produkcji i druku na torebkach jesteśmy w stanie wyprodukować torebkę pod wymagania klienta. 

W swojej ofercie firma AllBag posiada także odzież.

Zapraszam was do odwiedzenia: 

- Fanpage sklepu AllBag
- Strona sklepu http://www.eko-ue.pl/
- Allegro Torebki-EKO

Ja wybrałam sobie 2 bawełniane torebki na zakupy z takimi motywami.

Cena takiej torebki to 7,90 zł

8 komentarzy: