16 cze 2014

Akcesoria kosmetyczne Lalill

Dziś chcę Wam pokazać kilka akcesoriów kosmetycznych jakie możecie nabyć na stronie hurtownii Kosmetyczno-Fryzjerskiej Lalill
Na stronie sklepu znajdziecie wiele Profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, kosmetyki oraz depilacji,artykuły dla kosmetyczek.
Pęseta
Brwi dodają naszej twarzy charakteru należy pamiętać o ich depilacji.Ładne,zadbane i wyregulowane odpowiednio do kształtu twarzy brwi stanowią piękne obramowanie oka. W przypadku konieczności bardziej inwazyjnej depilacji lepiej udać się do kosmetyczki na woskowanie. Wyskubywanie pęsetą brwi u nasady nosa może bowiem spowodować bardzo duży ból. Ale jeśli brwi i inne obszary na twarzy wymagają tylko niewielkiej ingerencji, dobrze chwytająca włoski pęseta w zupełności wystarczy.Do tego zazwyczaj używam pęsety.
Moja kosmetyczka powiększyła się o kolejną. Używam zwykłych ze stali nierdzewnej.Ta pęseta jest bardzo solidnie wykonana,ciężka.Łatwo się nią wyrywa włoski.

Wycinacz skórek
Kolejnym produktem jest wycinacz do skórek.Któraś z Was byla zaskoczona,że ludzie jeszcze uzywają takich rzeczy.Nie wiem co w tym dziwnego????Ja sama używam i między innymi w ten sposób pozbywam się skórek.Pozbywam ich się też za pomocą żeli.
Wycinaczka niestety w ogóle się nie nadaje do skorek bo po pierwsze jest zbyt delikatna i wygina się we wszystkie strony,ciężko jest wyciąć skórkę.Szczerze to wyciąć się ich nie da bo końcówka jest strasznie tępa.....Moim zdaniem nadaje się do śmieci.
Pilniki
Do paznokci potrzebne są nam też różnego rodzaju pilniczki i polerki ,które także znajdziecie na stronie hurtownii Lalill.
Ja posiadam dwa pilniczki 180.Jeden prosty drugi półokrągły.Posiadają one bardzo ładny motyw panterki i zebry?????

Kształt prosty – jest uniwersalnym typem pilnika. Możesz nim robić praktycznie wszystko. Najchętniej stosowany jest do nadawania kształtu i skracania paznokci.
Zaokrąglone w kształcie banana – taki pilnik bardzo dobrze nadaje się na  przykład do prac przy skórkach co ma bezpośredni  wpływ na dokładność i szybkość wykonania usługi.
Ziarnistość pilniczków to 180 – jest powierzchnią drobnoziarnistą. Takim pilnikiem możesz nadawać ostateczny kształt przedłużonym paznokciom, możesz spiłować próg tipsa albo przy uzupełnieniach paznokci akrylem albo żelem. Możesz nim również skrócić paznokcie naturalne.

Polerka

Ostatnia rzeczą jest polerka do paznokci do czego służy każda z nas doskonale o tym wie.
Mały blok polerski ,który jedną stronę posiada do ścierania a drugą do polerowania.Używacie któreś z tych akcesoriów?

11 komentarzy:

 1. mnie właśnie brakuje porządnej pęsety, stara zdążyła się już stępić.

  OdpowiedzUsuń
 2. również używam tych akcesoriów, ale nie mam wycinaczki skórek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam takich wycinaków do skórek, ale rzadko, bo zawsze za daleko pojadę i krew leje się strumieniami- nie mam umiaru ;p Zazwyczaj używam do tego takich fajnych cążków :D

  OdpowiedzUsuń
 4. kazda z nas powinna miec :) !
  pozdrawiam Cię serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pilniczki mają świetne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko :D
  Wyrzuć radełko do skórek - to zbrodnia na ludzkości!!!
  Nie wolno takich rzeczy używać!
  Wytniesz fragment macierzy paznokcia i masz załatwiony pazur do końca życia.
  Nie wolno - to okropna rzecz.

  Pilniki 180 są zbyt ostre do naturalsów - lepsze 240 i bardziej miałkie.
  Polerka spoko :)
  Na tym kończę wykład :D

  OdpowiedzUsuń