11 sty 2014

Modne sukienki Studniówka 2014 – elegancja nigdy nie wychodzi z mody


Jak wyglądać pięknie i modnie podczas studniówkowego balu? Jakie będą modne sukienki Studniówka 2014 ?  W tym sezonie warto postawić na klasyczne kroje, które będą wyważonym połączeniem kobiecości i dziewczęcej świeżości. Eleganckie sukienki w czerni oraz wieczorowe propozycje w energetycznych kolorach to trendy, które będą królowały na Studniówce 2014. Wiele modnych i inspirujących propozycji na pierwszy bal znajdziecie w Desperado London.


Elegancja nigdy nie wychodzi z mody. W myśl tej zasady powstała kolekcja Desperado London na studniówkę i karnawał 2014. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt modnych propozycji dla dziewczyn wybierających się studniówkę oraz modne propozycje dla kobiet świętujących karnawał na wytwornych balach.
W kolekcji dominuje czerń zestawiona ze złotem i srebrem, jednak fanki koloru również znajdą coś dla siebie. Czekają na nie sukienki w soczystym odcieniu szafiru, fuksji lub zieleni, połączone z koronką i tiulami dodającymi kreacji lekkości i młodzieńczej świeżości. Całość inspirowana jest niezobowiązującym londyńskim stylem, który pozwala na dużą swobodę w łączeniu krojów, materiałów i dodatków. 
Ubrania z studniówkowej kolekcji Desperado London są dostępne w butikach partnerskich na terenie całego kraju oraz oficjalnym sklepie online marki, dostępnym pod adresem: www.desperadolondon.com

3 komentarze: